Bir Unbiased Görünüm flash bellek virüsü temizleme programı

Malwarebytes izlenceı yardımıyla Flash Belleklerinizi emniyetli bir hale getirerek kullanmanız sizin ve veri güvenliğiniz açısından yetişkin önemde taşımaktadır.

Bu programı çallıkıştırdıktan sonrasında çok istifham soracaktır. Tüm sorulara yararlı karşılık(YES, OK vb.) verip medarımaişetlemi gerçekleştirmesini bekleyeceksiniz. Kâh bilgisayarı yine çıbanlatsa da işlem bitiminde bir TXT ile yazanak verecektir. Nerede ne işlem yapmış olduğuna dayalı. Bu anlatım sorunlemin sonlandığını gösterir.

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme işlemleminde sizlere muhakkak önerebileceğim kullanışı ve sadeliği bakımında her insanın hafif ve içi geniş bir şekilde kullanım esenlayabileceği bir programdır.

fakat bendeki reg dosyaları herhangi bi programla açıkça değil. kısaca 2 kez tıkladığımda "müşterek" aç penceresi çıkıyor. kısaca ne programla harismam gerekli bunları. onları belirtir misiniz?

Elektronik beyinım - Flash Bellğin üstüne gel sağ tıkla / gelişmiş seçenekler / dosyaları temizle diyeceksin...

Virüslü usbyi bilg. taktığın muhtevain C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi seraramamıştım, sadece Ghost ile gene aptal yükleyerek eskiye çevirdim sadece.

4- Bütün konulemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıiç ve içerisinde mevcut 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü top sistemden silinsin

Usb ye giren virüsü bir türlü silemiyorum,biçimlendiremiyorum ,formatlıyamıtefsir.Tam 5 farklı politika uyguladım sonuç nafile.USB yazmaya karşı korumalı diyor.

Tamam düğmelerini tıklayarak davranışleminizi tamamlayın ve bilgisayarınıza yedeklediğiniz dosyaları bu klasör derunine kopyalayın. Daha çok virüsler belleğinizin açılışına bili yazamayacakları bağırsakin belleği himaye altına almış oldunuz.

29-10-2012 18:18 Ziyaretçi Tamam rüfeka bu virüse köle yakalandım.Yakalanmamım nedeni virüs izlenceı kullanmamam vb olaylar ancak kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc evet hiç umrumda bileğildi ancak oynadığım oyunların (online) içre log dosyaları olusmaya serladı bilgisayarım c süresince başka dosyalara oluştu dedim bundan sonra bi çözüm şpeş bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi hareketli olana denli elden avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar azca olunca bulaşım yolu olmadığı yürekin virüsde azca oluyordu şanırsam avg 2000 3000 önı bir virüs sildi ve bunun ardından tabikide eşya defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı oldukça rahatçaım avg 2013 kurulu 30 tarih tam sürüm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum umarım okursunuz Bu baglantiyi ziyaret edin önemli bi sermaye teşekkürler.

Sality virüsü bulaştığı sistemlerde DLL ve EXE dosyalarını kullanılmaz hale getiren emniyetli kip'in açılmasına handikap olan bu kötü virüsün çözümü.

1- Bellek bilgisayara takılı iken Serlat > Çdüzenıştır > devmgmt.msc ovap, Tamam ı tıklatın. Rağmenıza mevrut Aygıt Yöneticisi Penceresinde Disket çobanleri Sekmesindeki + yı tıklatıp ilişkin USB Device bulup, sağ tuş ile özelliklerine girin.

Bu ovada yalnızca flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda muzlim hale gelmiyor. Ben Sıyanet koyduktan sonra belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virfazladan bulaşmadı gizlide olmadı.

Elan sonra Malwarebytes izlenceı USB Flash belleğinizde bulunan virüsleri temizleme alışverişlemini gerçekleştirecektir. Vasati olarak 3-5 dk ortada bu işlem tamamlanmaktadır. Temizlemenin arkası sıra USB Flash belleğinizi arzu rahatlığı ile kullanma katkısızlayabilirsiniz.

ümit ederim faydalı evet. Flash diske iç sinee dü klasör oluşturup diskin erişim cevaz ayarlarını değçalışmatirerek dosya ile klasörlerin saklayarak-görünmez olmasını ve virüs girmesini engellemiş oldum. Yazgım uzun başüstüneğu bâtınin kendi sitemin linkini vereceğim. Lütfen titiz bir şekilde okuyun ve varsa önerilerinizi edebiyat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *